Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Профорієнтація школярів

Date: 20 лютого о 16:16, Refreshed 20 лютого о 16:26

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 17 березня 2022 року No 252 «Про організацію та проведення комунікаційної кампанії освітніх реформ в частині профорієнтаційної роботи» (із змінами) триває реалізація Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії».
Мета Проєкту – сприяння учням старших класів закладів загальної середньої освіти свідомо обрати професію своєї мрії, стати успішним у житті та реалізувати себе в Україні.
У проєкті мають можливість взяти участь учні 7-11 класів, педагогічні працівники, практичні психологи закладів загальної середньої освіти.
Як користуватися порталом Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії»:
- зайдіть на портал Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії» www.hryoutest.in.ua та пройдіть просту та швидку реєстрацію;
- пройдіть профорієнтаційне тестування: кнопка «Розпочати тестування»;
- отримайте результат тестування, який буде відправлений на електронну пошту, вказану при реєстрації;
- замовте онлайнконсультацію у кар’єрного консультанта. Отримайте результат консультування;                                    -  продивіться та пройдіть цікаві та корисні відеоролики та мультимедійні онлайнкурси у форматі SCORM щодо можливостей працевлаштування, особливостей психологічних типів підлітків тощо;
- продивіться онлайнекскурсії, щоб побачити на власні очі, які умови наразі вже створені в українських підприємствах та організаціях;
- ознайомтесь з найзатребуванішими професіями на ринку праці в Україні: умови праці, зарплати, вакансії, перспективи, цікаві факти, якими навичками треба володіти тощо.
Усі вищезазначені послуги – безкоштовні та розташовані на єдиному онлайнресурсі www.hryoutest.in.ua

Comments:
Only authorized users can leave comments.